DEPARTAMENT RESURSE UMANE

    angajarii cariere Cariere angajarii 300x187Tinand cont ca cel mai important potential pentru progresul unei companii este progresul oamenilor ei vrem sa crestem impreuna cu tine. Infiintata inca din anul 2010, Dot Network Solutions este o companie ce ofera servicii complete, solutii integrate IT si  externalizarea serviciilor iT.
Compania Dot Network Solutions este dedicata angajatilor sai, cei care ajuta in fiecare zi la oferirea solutiilor de calitate, investind continuu in pregatirea si dezvoltarea profesionala a acestora. Stim ca esti dornic sa te afirmi pe plan professional asa ca te provocam sa faci parte din echipa noastra unde te vom evalua, aprecia si rasplati pe masura pentru ca stim ca meriti!
Aplica acum cv-ul tau la adresa de email cariere@dotnetwork.ro

REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experienta anterioara in domeniul vanzarilor de servicii preferabil;
  • Pasiune pentru vanzare, in special pentru cea de tip consultativ
  • Capacitatea de a exprima constant in plan comportamental orientarea catre client
  • Relatii interpersonale si calitati de comunicare excelente.
  • Abilitatea de a traduce initiativele si eforturile in rezultate masurabile
  • Motivatie sustinuta pentru atingerea obiectivelor
  • Initiativa, tenacitate, seriozitate si atitudine pozitiva
  • Carnet de conducere categoria B

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • Identificarea potentialilor clienti si largirea portofoliului
  • Promovarea imaginii si a serviciilor oferite de companie in relatia directa cu clientii
  • Identificarea necesitatilor clientului si propunerea solutiilor potrivite
  • Negocierea si incheierea contractului
  • Monitorizarea derularii contractelor si crearea relatiilor pe termen lung cu clientii
  • Obtinerea de recomandari in scopul largirii portofoliului
  • Analizarea si raportarea rezultatelor
  • Remuneratie lunara fixa, la care se adauga comision si bonusuri in functie de experienta si rezultate
  • Telefon mobil
  • Programe de training interne si externe

Mediu organizational pozitiv, orientat catre obtinerea de rezultate

[%%LINKS%%]